Ofis Ara Bölme Sistemleri

Ofis Ara Bölme Sistemleri
Firmamız olarak ofis ara bölme sistemleri alanında uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli, en iyi hizmeti sunuyoruz.
Firmaların ve işyerlerinin en çok tercih ettiği bir alan yönetimidir.Ofis ara bölme sistemleri, var olan alanların kullanışlı olarak kullanımı için tasarlanmaktadırlar.Zeminden tavana kadar cam veya isteğe göre duvar ile kaplanır. Ayrıca ek olarak, tercihinize göre camlarımız kumlu, şeffaf ya da film ile kaplanabilir.Ofis ara bölme sistemleri'nin, tavan yüksekliği mekanın yapısına göre ayarlanır.


Yarım ve Ara Camlı Bölme

Yarım ve ara camlı ofis ara bölme sistemleri genellikle masa ve koltukların dayandığı duvarlarda tercih edilmektedir. Bu sistemlerde yerden, kapı yüksekliğine veya tavana kadar camlı sistemlerdir.Çalışma ortamlarının tasarımına göre hızlı, ekonomik, sökülüp takılabilen, dikeyde ve yatayda taşıyıcı profilleri ise alüminyum profillerden oluşur. Çalışma mahalleri arasında ısı ve ses izolasyonu sağlamakla beraber, fonksiyenellik sağlar, hem de yapıların estetiğini arttırır. Sisteme uygun olarak laminant kaplı ,amerikan panel, alüminyum ve cam kapı tercih edilebilir.


Bizlerden ofis ara bölme sistemleri hakkında fiyat alabilir ve sormak istediğiniz sorularınızı dilediğinizce sorabilirsiniz.


ofis ara bölme sistemleri

Hizmetlerimiz hakkında teklifleriniz ve sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın